درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 
Slide background

مرکز اداری نیویورک

رابرت پاتریک

qode interactive

توسعه دهنده پیشرو

مدیر اداری تیم

Slide background

مرکز اداری پاریس

کارن وارف

qode interactive

مدیر فروش برتر

مدیر بازاریابی

 

شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان

 

 

شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان بر اساس تجربه ۵ ساله متخصصان خود در حوزه خدمات اینترنتی طراحی و مدیریت سایت در سال ۱۳۹۳ به شماره ثبت ۴۴۱۷۷ تأسیس و فعالیت خود را در این زمینه گسترش نمود.
شرکت ایرسا پردازان خود را در یاری‌رسانی صادقانه به مشتریان گرامی متعهد می‌داند، و می‌کوشد با ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه اندک سهمی در ارتقاء و بهبود فعالیت در محیط مجازی داشته باشد.

خط مشی

شرکت ایرسا پردازان بر اساس خط مشی خود مشتری‌مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و خود را شرکتی یاد گیرنده می‌داند، و معتقد است رعایت حقوق شهروندان و اصول حفظ عُرف، در کنار تأمین رفاه پرسنل شرکت و حفظ منافع تأمین کنندگان کار تجاری بوده و پیشرفت و رشد شرکت منوط به آن می‌باشد.

توانمندی‌ها

شرکت ایرسا پردازان با اتکا به گروه متخصص و مجهز خود که بر اساس آخرین تکنولوژی روز و  تمام اتوماتیک طراحی خدمت‌رسانی می‌کنند و همچنین پرسنل مجرب و با تجربه طولانی و مهم‌تر از همه با پشتیبانی بخش معظم و مجهز، نه تنها در حال حاضر توانسته است نیازهای بسیاری از وب‌مستران را برطرف، بلکه با سایر خدمات دیگر، طراحی و ارائه مشاوره فنی صحیح توانست خدماتی عالی با کیفیتی فوق‌العاده و با کم‌ترین هزینه تقدیم کند.

آقای قریشی

آقای قریشی

کارشناس فروش و فنی اینترنت.
علی پرهام

علی پرهام

مسئول تبلیغات و مدلینگ شرکت ایرسا پردازان.
آقای موسوی

آقای موسوی

سرپرست گروه طراحی، گرافیست، مترجم و مدیر فنی شرکت ایرسا پردازان.
آقای موسوی

آقای موسوی

مدیر عامل شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان.

شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان برترین امکانات را برای شما سروران مهیاء می‌سازد. همواره در کنار شما خواهیم ماند.