درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

همکاری در فروش

برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش یا affiliate marketing چطور همکاری کنم؟ سئوالی بسیار مهم که می‌تواند تمام فعالیت‌های ما در بیزینس همکاری در فروش را تحت تأثیر قرار دهد. همان‌‍طور که درباره سیستم‌های همکاری در فروش و affiliate marketing می‌دانیم، این کسب و کار یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد به شمار می‌رود.

شما با همکاری در فروش با این شرکت و گرفتن یک لینک اختصاصی یک دفتر کار سیار در محیط واقعی و مجازی نیز خواهید داشت که هیچ نیازی به سرمایه گذاری ندارد.

مزایای همکاری در فروش:

  • بدون نياز به سـرمايه و مکان فيـزيکی

  • محصـولات و خدمات متـنوع و مهم‌تر از آن پر طرفدار و پر فروش در بازار

  • امکـانات و روش‌های بسـیار متـنوع برای تبلیـغ محـصـولات در محیط مجازی

  • امکان معرفی اعضای جدید و بهره‌مندی از سود بیشتر

  • ارائه منصــفانه‌ترین نرخ پورسانت فروش (تا سقف ۲۰٪)

 

راه‌های کسب درآمد از طریق همکاری در فروش:

هدف از هر کسب و کاری، فروش خدمات یا محصولاتی خاص برای کسب درآمد و حصول سود است. می‌خواهیم چند روش را نام ببریم که بوسیله آن‌ها می‌توان از طریق همکاری در فروش پول در آورد.

 

۱- بازاریابی حضوری

شما می‌توانید دوستان و آشنایان خود را به خرید از این شرکت جذب نمایید و به ازای هر فروش پورسانت خود را دریافت نمایید. شما کافی است که مثلاً برای اشتراک اینترنت یکی از دوستان خود را جذب کنید و یک کپی کارت ملی و مشخصات فردی را به تلگرام شرکت ارسال نمایید. پس از فروش حتمی پورسانت برای شما تعیین می‌شود.

 

۲- بازاریابی مجازی

شما با ثبت نام در فروشگاه ما می‌توانید در بخش بازاریابی همکاری کنید و یک لینک اختصاصی دریافت کنید. در محیط مجازی تبلیغ کنید و لینک اختصاصی را در آگهی‌‌ها قرار دهید تا کاربران از طریق لینک شما به فروشگاه وارد شوند، با خرید مشتریان از فروشگاه پورسانت شما به صورت خودکار به حساب‌تان واریز می‌شود.

 

راه‌ها گسترش فروش توسط بازاریابان:

در فروم‌های مرتبط با محصول خود فعالیت کنید

فروم‌ها و تالارهای گفتگوی فارسی بسیاری وجود دارند. کافی‌ست در بحث‌های مرتبط با محصول یا سرویس خود در این فروم‌ها شرکت کنید و لینک محصول خود را در امضاء یا متن پست‌های خود قرار دهید. البته در این مورد حتماً به قوانین فروم توجه داشته باشید تا مدیر فروم شما را حذف نکند.

 

درج نظر در وبلاگ‌ها و سایت‌ها

در موتورهای جستجو، موضوع مرتبط با محصول یا سرویس خود را جستجو کرده و وارد سایت‌ها و وبلاگ‌های ظاهر شده در نتایج جستجو شوید. سپس به درج نظر در آن‌ها پرداخته و در قسمت آدرس سایت در فرم نظردهی، لینک محصول یا سرویس خود را قرار دهید.

 

ایمیل بفرستید

به دوستان خود ایمیل بفرستید و در آن درباره موضوع مربوط به محصول یا سرویس خود توضیح داده و لینکی هم به صفحه محصول قرار دهید. در این مورد توجه داشته باشید که هرگز اسپم ارسال نکنید.‌

 

تبلیغ کنید

برای محصول یا سرویس مورد نظر خود بنر طراحی کرده (البته معمولاً در سیستم‌های همکاری در فروش، هر محصول بنر خاص خود را دارد) و آن را در سایت‌ها یا وبلاگ‌ها قرار دهید. (دقت داشته باشید که اولویت با سایت‌ها و وبلاگ‌های پربازدید است) بنر را به صفحه محصول مورد نظرتان لینک کنید. می‌توانید با پیشنهاد پرداخت پول به مدیر سایت یا وبلاگ، احتمال پذیرش بنر خود را بالا ببرید.

 

آشنا شوید، اجازه بگیرید و بفروشید

دنیای اینترنت، پتانسیل بسیار بالایی در آشنا کردن افراد با یک‌دیگر دارد. می‌توانید در جوامع مجازی، فروم‌ها، اتاق‌های گفتگو (چت)، سایت‌ها و وبلاگ‌ها با افراد مختلف آشنا شوید. با او رابطه بسازید و در زمانی که احساس می‌کنید با توجه به ویژگی‌های شخصیتی او مناسب است، محصول یا سرویس خود را به او معرفی کنید. توجه داشته باشید بدون توجه به نتیجه این معرفی، رابطه خود را با وی ادامه دهید. و این را نیز به یاد داشته باشید: هر فرد می‌تواند دروازه آشنایی شما با افراد بسیار دیگر باشد که هر یک به نوعی مشتری شما هستند.

 

از روش‌های سنتی تبلیغات بهره بگیرید

می‌توانید در دنیای واقعی با افراد آشنا شده و محصول خود را در زمان مناسب به آن‌ها معرفی کنید. مثلاً وقتی می‌خواهید cd تناسب اندام بفروشید یا کمربند لاغری، بهترین مکان برای آشنایی با مشتریان احتمالی چنین محصولاتی، باشگاه‌های ورزشی است. در چنین اماکنی با افراد کارت ویزیت رد و بدل کنید، شماره تلفن آن‌ها را بگیرید و پس از آشنایی و در زمانی که احساس می‌کنید مناسب این کار است، محصول خود را معرفی کنید.

همچنین می‌توانید تراکت توزیع کنید، در روزنامه آگهی بدهید، در پیک‌های تبلیغاتی محلی آگهی بدهید و… . محصول خود را روی یک کاغذ شکیل معرفی کرده و کاغذ را در اماکن مرتبط با نوع محصول خود قرار دهید، مثلاً کاغذ درباره‌ی کرم مرطوب کننده را در آرایشگاه و…

با انجام این روش‌ها، می‌توانید از همکاری در فروش کسب درآمد نمایید.

 

پورسانت:

فروش اینترنت ۳ الی ۵ درصد

فروش مودم ۳ الی ۵ درصد

فروش تجهیزات وایرلس ۵ الی ۸ درصد

طراحی وب‌سایت ۵ الی ۲۰ درصد

نمونه‌ای پورسانت:

به عنوان مثال شما موفق به جذب مشتری جهت خرید یک دستگاه نانو استیشن به مبلغ ۳۲۰/۰۰۰ تومان شده‌اید درصد این تجهیزات ۵ الی ۸ درصد است:

پورسانت شما از ۵%–> 16/000تومان

پورسانت شما از ۶%–>19/200 تومان

پورسانت شما از ۷%–> 22/400 تومان

پورسانت شما از ۸%–> 25/600 تومان

 

برای همکاری در فروش کافی است نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود را به شماره ۰۹۳۳۰۴۴۸۸۵۴ پیامک و یا تلگرام کنید.

به بازاریابانی که مشخصاتی نزد این شرکت ندارند هیچ پورسانتی تعلق نمی‌گیرد.