درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

سایت‌های ارزان

شاید استفاده از واژه “ارزان” خواننده را به این فکر وادارد که این نوع وب‌سایت‌ها فاقد امکانات لازم و قابل ارتقاء نیستند، اما در حقیقت این گونه نیست بلکه این سایت‌ها با کدهای استاندارد و طبق تکنولوژی روز برنامه‌نویسی شده‌اند و قابلیت‌های بسیار زیادی حتی به اندازه یک سایت حرفه‌ای دارند.

با توجه به تجربه شرکت ما در زمینه طراحی‌سایت و نر‌م‌افزارهای تحت وب از جمله وب‌سایت‌های شخصی، وب‌سایت‌های شرکتی، پورتال‌های تحت وب، سیستم‌های مدیریت محتوا و فروشگاه‌های الکترونیک و… این شرکت آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان برای افراد و شرکت‌های مختلف را به صورت کاملاً اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام می‌کند.

امروزه بسیاری از افراد و شرکت‌ها برای پیش‌بُرد فعالیت و درآمد خود به داشتن سایت‌های اینترنتی روی آورده‌اند، ولی کسانی که می‌خواهند سایت شخصی برای خود داشته باشند، برای ایجاد و طراحی آن نیاز به پرداخت هزینه‌ی گرانی دارند، برای مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه‌ای قابل توجه پرداخت کنند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکت‌ها گران است و از طرفی داشتن وب‌سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر به حساب می‌آید.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و هم‌چنین تجربه‌ای که ما در طراحی و پیاده‌سازی وب سایت‌های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت پکیج اقدام به راه‌اندازی پکیج‌های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماییم. به همین جهت نصب وب‌سایت‌های آماده فارسی توسط این گروه برای شما امکان‌پذیر است و شما می‌توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب‌سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از هر چیز توجه به این‌که ضروری است که بدانید هدف شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر شما می‌خواهید در آینده وب‌سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید اما در حال حاضر هزینه کافی ندارید پیشنهاد ما استفاده از این پکیج است اما اگر توانایی هزینه کافی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از پکیج‌های دیگر طبق نیاز و سلایق شخصی خود استفاده کنید. مسلماً تجربه ما در زمینه طراحی وب‌سایت‌های ارزان پاسخ‌گوی نیازهای شما خواهد بود. ضمن اینکه تمامی مشتریان ما در سال اول از دامنه و هاستینگ رایگان برخوردار خواهند بود.

شما هم می‌توانید با هزینه‌ای اندک به جمع مشتریان ما بپیوندید و خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنید. جهت ثبت درخواست نصب و راه‌اندازی سایت ارزان در ابتدا از نمونه کارها نمونه‌ای انتخاب کرده و سپس ثبت درخواست نمایید. هزینه کلیه‌ی سایت‌های ارزان ۱۸۰ تا ۳۸۰ هزار تومان می‌باشد. در صورتی که تمایل دارید سایت شما طبق سلیقه‌های شخصی خود انجام شود می‌توانید از نمونه کارهای دیگر نیز بازدید فرمایید.

امکانات ویژه شده IRSA4 یک ساله ۳۸۰/۰۰۰ تومان یک ساله هاست ۵۰۰ مگ دامنه ملی IR شخصی‌سازی طبق درخواست‌های کارفرما تک زبانه قابل ارتقاء به حرفه‌ای پشتیبانی رایگان دو ماهه آموزش رایگان

نمونه کارها IRSA3 یک ساله تومان۲۵۰ یک ساله هاست ۵۰۰ مگ دامنه ملی IR شخصی‌سازی طبق درخواست‌های کارفرما تک زبانه قابل ارتقاء به حرفه‌ای پشتیبانی رایگان ۴۵ روزه آموزش رایگان

نمونه کارها IRSA2 یک ساله تومان۲۰۰ یک ساله هاست ۵۰۰ مگ دامنه ملی IR شخصی‌سازی طبق درخواست‌های کارفرما تک زبانه قابل ارتقاء به حرفه‌ای پشتیبانی رایگان یک ماهه آموزش رایگان

نمونه کارها IRSA1 یک ساله تومان۱۵۰ یک ساله هاست ۵۰۰ مگ دامنه ملی IR فقط نصب و راه‌اندازی (بدون شخصی‌سازی) تک زبانه قابل ارتقاء به حرفه‌ای پشتیبانی رایگان ۱۴ روزه آموزش رایگان

نمونه کارها امکانات سایت‌های ارزان

ملاحظه: سایت‌هائی که هزینه نصب و راه‌اندازی آنها ۱۸۰ هزار تومان است شخصی‌سازی ندارند (شخصی‌سازی یا بومی‌سازی فرآیندی است که طی آن یک وب‌سایت یا محصول برای کار در یک محیط خاص آماده می‌شود. این فرآیند شامل مراحل متفاوتی (مثل تغییر آرم، تصاویر، مطالب و نوشته‌ها و…) است و در آن باید موارد بسیاری را در نظر داشت. با شخصی‌سازی کامل می‌توان سایتی مناسب با کسب و کار و راه روش خود داشت).

۱- مناسب برای افرادی که بودجه کافی برای داشتن یک وب‌سایت فول امکانات ندارند.

۲- قابل ارتقاء به سطح حرفه‌ای مانند سایت ایرسانت + راه‌اندازی فروشگاه داخلی در سایت و…

۳- دارای ابزار قدرتمند و دارای قابلیت نصب ابزارهای قدرتمند به صورت نامحدود و رایگان

۴- دامنه ملی یک ساله با مالکیت صد در صد کارفرما

۵- هاست ۵۰۰ مگ

۶- کنترل پنل قدرتمند

Cpanel ۷- پشتیبانی واقعی از طریق پل‌های ارتباطی

۸- آموزش رایگان در انجمن پشتیبانی آکادمی ایرسا

ملاحظه: سؤالات مربوط به تنظیمات، امور فنی سایت و… را فقط در انجمن پشتیبانی مطرح فرمایید. جهت درخواست نصب و راه‌اندازی سایت فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید.

فرم طراحی سایت ارزان