درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

رفع خرابی اینترنت

همواره یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت پرسرعت ADSL داشتن نویز و سیگنال نامناسب است که بعضی از کاربران به دلیل این مشکل قادر به استفاده و بهره‌مندی از سرویس اینترنت نمی‌باشند.

همان طور که می‌دانید نویز و سیگنال نامناسب می‌تواند بنا به دلایل فراوانی از سوی مرکز مخابرات، بین راهی(از کابل زیر زمین از مرکز مخابرات تا کافو{به دلایلی مثل پارگی}) و یا از کافو تا جعبه تقسیم و یا سیم کشی داخلی(محل مشترک) باشد. اغلب مشکلات کاربران داخلی می‌باشد و دلایل آن می‌تواند سیم کشی غیر استاندارد و یا استفاده از سیم برق به جای سیم تلفن، استفاده از صفر بند، آلارم، تلفن بی‌سیم، فکس، کالر آی‌دی و… باشد که به مرات و کرات کارشناسان شرکت ایرسا با این مسائل روبرو شده‌اند.

نویز و سیگنال نامناسب باعث قطع و وصلی پی در پی و افت سرعت شدید می‌شود جائی که کاربر قادر به استفاده از سرویس خود با کیفیت نخواهد داشت و این مسئله باعث ناخشنودی کاربر می‌شود که معمولاً این مشکل را خود کاربر متحمل می‌شود و به عنوان متضرر درجه اول خواهد بود از آنجائی که مشترک برای استفاده از اینترنت با کیفیت هزینه کرده و توقع استفاده خشنود کننده از اینترنت دارد.

کارشناسان شرکت ایرسا با تجربه چندین ساله در این زمینه و با همکاری با برترین سرویس دهنده‌های کشور و کسب دوره‌های آموزشی این اطمینان را به شما می‌دهند که مشکلات داخلی مربوط به نویز و سیگنال خط شما را کنترل و آن را رفع کنند.

 

جهت بهره‌گیری از خدمات ما برای رفع مشکلات نویز و سیگنال خط و سیم کشی تلفن با ما در تماس باشید.

 

اطلاعات تماس:

تلفن شرکت: -۳۲۹۲۷۵۹۷- ۳۲۲۰۱۴۱۳-۰۶۱

موبایل ۱: ۰۹۱۶۳۰۵۵۲۵۷

موبایل ۲: ۰۹۱۶۰۳۳۵۲۵۷

موبایل ۳: ۰۹۱۶۰۰۶۵۲۵۷

موبایل ۴: ۰۹۳۳۰۴۴۸۸۵۴

ارتباط در تلگرام، واتس‌آپ و وایبر:

http://irsanet.ir/wp-content/uploads/2016/05/telegram_icon.pnghttp://irsanet.ir/wp-content/uploads/2015/02/Whatsapp-icon.pnghttp://irsanet.ir/wp-content/uploads/2015/02/viber-icon.png ۰۹۳۳۰۴۴۸۸۵۴