درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

اینترنت ADSL صبانت

کاربر گرامی، به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید از طرح‌های جشنواره‌ای صبانت با تخفیف و مودم رایگان استفاده کنید. همه سرویس‌های جشنواره‌ای صبانت در بخش تخفیف‌های اینترنتی در این وب‌سایت قرار می‌گیرد. در صورت انتقال به صفحه مورد نظر و نبود طرح جشنواره‌ای لطفاً از طرح‌های زیر استفاده کنید.

 

طرح‌های جشنواره‌ای صبانت

 

 • برای درخواست اشتراک ADSL خط تلفن ثابت مورد نیاز است. آشنائی با انواع خطوط تلفن مسی، فیبر و pcm جهت برقراری اتصال اینترنت adsl

 • اینترنت پرسرعت صبانت توسط شرکت ایرسا پردازان فقط در استان خوزستان قابل ارائه است. مراکز تحت پوشش به همراه پیش شماره‌های فعال شرکت صبانت در استان خوزستان

 • مراکز تحت پوشش این شرکت در اهواز عبارتند از: علامه، آزادی، چمران، امام خمینی، گلستان، ملت، مدرس، رجائی و ولی‌عصر.

 • جهت اطلاع از مرکز مخابراتی خود به این صفحه مراجعه کنید. پیش شماره‌های مراکز مخابراتی اهواز

 • اینترنت صبانت تا سرعت ۱۶ مگابیت قابل ارائه و بهره‌برداری است.

 • به قبض تلفن هیچ هزینه‌ای بابت اینترنت اضافه نمی‌شود و مشترک ماهانه یا سالانه حق اشتراک را به شرکت پرداخت می‌کند.

 • برای درخواست اشتراک، در ابتدا باید خط تلفن شما استعلام شود. در صورتی که خط شما نرمال باشد و مرکز شما تحت پوشش است، می‌توانید درخواست اشتراک دهید.

 • تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی سرویس فقط یک دستگاه مودم ADSL است که می‌توانید آن را از شرکت تهیه نمایید.

 • جهت استعلام خط خود می‌توانید با شماره شرکت ۳۲۹۲۷۵۹۷-۳۲۲۰۱۴۱۳-۰۶۱ تماس بگیرید و یا به شماره موبایل ۰۹۱۶۰۳۳۵۲۵۷ شماره خود را پیامک و یا از طریق تلگرام ارسال کنید. در صورت نرمال بودن با شما تماس خواهیم گرفت.

 • مدارک مورد نیاز الزاماً یک کپی کارت ملی است که می‌توانید در صورت عدم تمایل به مراجعه حضوری، از کارت ملی خود با موبایل عکس گرفته و آن را از طریق شماره موبایل فوق تلگرام کنید.

 • در صورتی که از شرکت دیگر اینترنت دارید، مشخصات خود را ارسال نمایید تا درخواست فسخ شما انجام شود.

 • تحویل سرویس اینترنت صبانت  ۳ روزه و در مراکز امام خمینی و شهید رجائی ممکن است تا ۷ روز  طول انجامد.

 • هزینه رانژه این شرکت ۵/۵۰۰ تومان و هزینه نصب ۱۵/۰۰۰ تومان است که جمعاً با تخفیف ۲۰/۰۰۰ تومان به فاکتور مشترک در راه‌اندازی اولیه اضافه می‌گردد و فقط یک بار توسط مشترک پرداخت می‌شود.

 • به مبالغ ۹% مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

 • جهت تست اینترنت ۱۰ روزه صبانت می‌توانید با پرداخت هزینه ۱۰/۰۰۰ تومان از سرویس راه‌انداز استفاده کنید. لازم به ذکر است، در صورتی که کارشناس به محل مشترک جهت نصب مراجعه کند هزینه نصب به مبلغ ۱۵/۰۰۰ تومان دریافت می‌گردد.

 

حداکثر میزان حجم قابل مصرف (GB)

* مرحله دوم (سرعت اسمی)

* مرحله اول (سرعت بالا)

مشخصات سرویس نامحدود

حداکثر سرعت تعهد شده طبق تعرفه خریداری شده (Kb)

میزان ترافیک دریافتی با سرعت بالا (GB)

حداکثر سرعت دریافتی با سرعت بالاتر از تعهد (Kb)

نام سرویس

زمان (ماه)

مبلغ بدون مالیات (تومان)

۴۱٫۴۷

۱۲۸kb

۱۰

۱۰۲۴Kb

۱۲۸Kb نامحدود

۱

۲۸,۹۰۰

۸۲٫۹۴

۲۵۶kb

۲۰

۱۵۳۶Kb

۲۵۶Kb نامحدود

۱

۴۵,۰۰۰

۱۶۵٫۸۹

۵۱۲kb

۴۰

۲۰۴۸Kb

۵۱۲Kb نامحدود

۱

۹۰,۰۰۰

  اطلاعات تکمیلی سرویس‌های نامحدود:

 • سرویس‌های نامحدود به صورت گروه سرعتی ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲ ارائه می‌گردد.

 • مشترک می‌تواند بخشی از حجم کل سرویس خود را  که در ستون حداکثر میزان مصرف به آن اشاره گردیده را با سرعت بالاتر از تعهد شده و به صورت هدیه دریافت نماید (*مرحله اول)، بیش از آن حجم،  حداکثر سرعت تعهد شده مطابق تعرفه خریداری شده قابل بهره‌برداری می‌باشد (*مرحله دوم).

 • سرویس‌های نامحدود به صورت دوره زمانی یک ماهه ارئه می‌گردد.

 • مشترک می‌تواند حداکثر یک مرتبه در ماه  از هر گروه سرعتی نامحدود و در ابتدای هر دوره، از ترافیک با سرعت بالا بهره‌مند گردد.

 • سرویس‌های نامحدود، مشمول سرویس شبانه (ترافیک مصرفی رایگان از ۲ بامداد تا ۷ صبح) نخواهند شد.

 • امکان خرید هم‌زمان چند سرویس نامحدود مشابه (از لحاظ گروه سرعتی) برای مشترک وجود ندارد.

 • امکان تغییر سرویس قبل از اتمام زمان از یک گروه سرعتی به گروه دیگر (به شرط ارتقاء) امکان‌پذیر بوده و در این حالت  سرویس فعلی مشترک به درخواست ایشان سوخت (زمان سرویس فعلی به اتمام می‌رسد) و سرویس خریداری شده جدید، جای‌گزین می‌گردد.

 • امکان تغییر گروه سرعتی سرویس فعال  به گروه سرعتی مشابه و یا پایین تر، فقط در پایان دوره زمانی سرویس فعلی (۲ روز قبل از اتمام)  وجود دارد.

 

http://irsanet.ir/wp-content/uploads/2016/08/%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AAadsl.jpg

نمایش مبلغ: کلیه مبالغ به ریال محاسبه و نمایش داده می‌شود.

وضعیت شبانه: مطابق سیاست تشویقی شرکت صبانت ترافیک مصرفی سرویس‌های عمومی بین ساعت ۲ تا ۷ بامداد در تمامی  روزهای هفته رایگان بوده ( به شرط استفاده منصفانه و تا زمان پر نشدن امکانات از طریق  بسترهای  مخابراتی) و تعهدی را برای شرکت به همراه نخواهد داشت لازم به ذکر است شرایط بهره برداری از این سیاست تشویقی به این صورت بوده که مشترک می‌تواند با همان سیاست سرعت سرویس در روز، ۲ برابر ترافیک سرویس عمومی خریداری شده خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت نموده  و بعد از اتمام این ترافیک سرعت شبانه سرویس مشترک محدود شده و مشترک می‌تواند به صورت رایگان با سرعت محدود از شبانه سرویس خریداری شده خود بهره برداری نماید .

شایان ذکر است پس از محدود شدن سرعت شبانه سرویس اگر مشترک اقدام به خرید حجم اضافه نماید در این حالت هم‌چنان امکان بهره‌مندی از ۲ برابر ترافیک رایگان سرویس خریداری شده با سیاست سرعت روزانه در ساعت شبانه برای ایشان فراهم می‌گردد.

تغییر گروه شبانه: در صورت محدود شدن سرعت شبانه سرویس‌های عمومی، مشترک می‌تواند با سرعت محدود و به صورت رایگان از سرویس شبانه خود بهره برداری نماید و در این وضعیت اگر مشترک خواهان سرعت بالاتر (مشابه سرعت روزانه) باشد می‌تواند با تغییر گروه شبانه سرویس خود از سرعت بالاتر بهره‌مند گردد، در این صورت وضعیت شبانه سرویس خریداری شده مشترک از حالت رایگان به ۷۰ درصد رایگان تغییر نموده و تا پایان زمان سرویس در این حالت باقی می‌ماند .

وضعیت شبانه ۵۰ درصد رایگان: به اطلاع می‌رساند سرویس‌هایی که در وضعیت شبانه آنها ۵۰ درصد رایگان ( نیم بهاء) قید گردیده، این امکان برای مشترک فراهم می‌باشد که در ساعات شبانه (۲ تا ۷ بامداد) و با سرعت روزانه، از ۵۰ درصد حجم مصرفی خود به صورت رایگان بهره‌مند گردد به عنوان مثال اگر مشترک ۱ گیگابایت بین ساعت ۲ تا ۷ بامداد مصرف نماید ۵۰ درصد حجم مصرفی بصورت رایگان و ۵۰ درصد دیگر از ترافیک کل سرویس کسر می‌گردد .

ضریب اشتراک: مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات رادیویی، حداکثرضریب تسهیم در نظر گرفته برای سرویس‌ها به صورت (۱ به ۸) بوده ولی شرکت صبانت همواره سعی دارد تا خدماتی با کیفیت بالاتر و ضریب تسهیم کمتری از الزامات قانونی در اختیار مشترکین خود قرار دهد .

ضریب دسترسی: مشخص کننده حداکثر میزان دسترسی به خدمات ارائه شده روی بستر شبکه صبانت بوده و با توجه به پارامترهای مندرج در موافقت‌نامه سطح خدمات (SLA) برابر  ۹۸ % تعیین گردیده است.

میزان تلفات بسته‌هاا :(PLR)طبق موافقت‌نامه سطح خدمات (SLA)  ضریب A  میانگین گم شدن و یا از دست رفتن بسته‌های  IP در طول شبکه صبانت و برابر با ۳ درصد می‌باشد، و صحت آزمون زمانی معتبر است که  پهنای باند خالی در پورت مشترک جهت تست موجود باشد.

تأخیر:(Latency)  متوسط زمانی است که طول می‌کشد تا یک بسته IP  در شبکه صبانت از پورت دسترسی مشترک تا نقطه انتهایی شبکه صبانت برسد و برابر با ۳۰۰ میلی ثانیه می‌‎باشد و Ping test بر اساس میانگین نمونه برداری متوالی در طول یک ساعت در داخل شبکه صبانت می‌باشد .

 زمان بازیابی یا تعمیر:(MTTR)  طبق موافقت‌نامه سطح خدمات (SLA) میانگین زمان رفع خرابی و برقراری مجدد خدمت پی از  برابر سه روز کاری بوده و شرکت صبانت همواره سعی دارد زمان بازیابی و تعمیر خدمات خود را که رابطه مستقیم با خدمات مخابرات دارد را به کمتر از ۲۴ ساعت کاهش دهد.

 پهنای باند تضمین شده  :(CIR)به حداقل پهنای باند اختصاص یافته به مشترک در دوره زمانی اطلاق می‌گردد که این پهنای باند  برابر ۰٫۱۲۵  سرعت اسمی سرویس خریداری شده می‌باشد که جدول پهنای باند اختصاص یافته و نحوه تبدیل پهنای باند خریداری شده از بیت به بایت مطابق مصوبه ۱۸۱ سازمان تنظیم مقررات به شرح ذیل می‌باشد .

(جدول پهنای باند اختصاص یافته و نحوه تبدیل آن)

سرعت اسمی به بیت

سرعت به بایت

حداقل سرعت

حداکثر سرعت

۱۲۸Kb

۱۶KB

۲KB

۱۶KB

۵۱۲Kb

۶۴KB

۸KB

۶۴KB

۱۰۲۴Kb

۱۲۸KB

۱۶KB

۱۲۸KB

۲۰۴۸Kb

۲۵۶KB

۳۲KB

۲۵۶KB

۶۱۴۴Kb

۷۶۸KB

۹۶KB

۷۶۸KB

۸۱۹۲Kb

۱۰۲۴KB

۱۲۸KB

۱۰۲۴KB

۱۲۲۸۸Kb

۱۵۳۶KB

۱۹۲KB

۱۵۳۶KB

 هزینه ارسال (Upload)  رایگان: طبق بند ۴ مصوبه ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات و با توجه به ماهیت نامتقارن خدماتADSL ، شرکت صبانت در محاسبه ترافیک مصرفی (مجموع دریافت و ارسال) هزینه ارسال را به صورت رایگان محاسبه نموده و میزان حجم ارسالی را در جمع کل  ترافیک مصرفی  سرویس‌های عمومی خریداری شده توسط مشترک در نظر نمی‌گیرد .

 برگشت سرویس: در صورتی که مشترک قبل یا بعد از رانژه (تا قبل از در حال استفاده شدن) از درخواست سرویس مورد نظر منصرف شود شامل کسر هزینه‌های مخابرات، اداری، مالیات و عوارض، راه‌‍اندازی، برقراری و نگه‌داری، آبونمان مخابراتی و غیره خواهد شد که ملزم به پرداخت آن طبق محاسبات سرویس دهنده خواهد بود که زمان انصراف از سرویس به نامبرده اعلام می‌گردد و در صورتی که مشترک بعد از راه‌اندازی یا بهره‌برداری درخواست برگشت سرویس نماید با توجه به مصرف حجم  و زمان از (صفر تا پنجاه درصد) برگشت و استرداد وجه به صورت پلکانی صورت می‌پذیرد که در زمان انصراف از سرویس به مشترک اعلام می‌گردد و از پنجاه درصد به بالا مشترک موظف به بهره‌برداری از سرویس می‌باشد مگر خود مشترک از بهره‌برداری انصراف نماید که در این صورت وجهی به مشترک مسترد نمی‌گردد .

هزینه دایری و تخلیه: هزینه رانژه مخابرات (دایری / تخلیه) برابر مبلغ  ۵۰/۰۰۰ ریال  بوده که به مبلغ فوق مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می‌گردد و این هزینه فقط یک بار در هنگام (دایری / تخلیه)  اتصال از مشترکین دریافت می‌گردد.

  هزینه نصب و راه‌اندازی:  برای تمام سرویس‌ها برابر مبلغ  ۱۵۰/۰۰۰ ریال  بوده که این مبلغ جهت راه اندازی بر روی یک سیستم می باشد .

تعرفه نهایی سرویس:  این تعرفه از مجموع هزینه برقراری و نگه‌داری ماهیانه و تعرفه پلکانی حجم ترافیک به دست آمده و با توجه به سیاست‌های تشویقی شرکت صبانت در برخی موارد تعرفه نهایی سرویس کمتر از سقف تعیین شده طبق مصوبه ۲۳۷ سازمان در نظر گرفته شده است .

نکته ۱: کلیه تعرفه‌ها  بر اساس مصوبه شماره ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  محاسبه و تعیین گردیده است .

نکته ۲: مطابق مصوبه شماره  ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات رادیویی، خدمات ارائه شده طبق ضوابط و چهار چوب توافق نامه سطح خدمات (SLA)ارائه می‌گردد .

نکته ۳: سرویس‌های با سرعت بالاتر از ۲ مگابیت بر ثانیه با توجه به امکانات مراکز مخابرات قابل واگذاری می‌باشند .

نکته ۴: قطعی‌های ناشی از قوه قاهره (مانند حوادث طبیعی)، خرابی تجهیزات مشتری،Down Time  شرکت خدمت دهنده (صبانت) و قطعی‌هایی که بنا به درخواست مشتری و یا ناشی از تخطی ایشان از قوانین و مقررات و یا مفادSLA  بوده و یا ناشی از عدم پرداخت صورت‌حساب توسط مشتری و یا ناشی از صدور احکام توسط مراجع قضایی و یا امنیتی کشور باشد، مشمول تعرفه توافق سطح خدمات نمی‌گردد.