درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

پشتیبانی و نگه‌داری سایت

 پشتیبانی وب‌سایت خود را به ایرسا پردازان بسپارید  

همواره یکی از مشکلات و دغدغه‌های اساسی که باعث منصرف شدن افراد از داشتن وب‌سایت می‌شود بحث مدیریت سایت است. این دغدقه می‌تواند به علت نبود وقت، نداشتن دانش مورد نیاز، نداشتن حوصله و یا دلایل دیگر باشد. مسلماً استخدام یک کارمند برای مدیریت وب‌سایت به صرفه نیست و نیازمند هزینه‌هایی بسیار دارد.

قصد ما از داشتن یک وب‌سایت کم کردن هزینه‌هاست نه ایجاد خرج اضافی.

 

انواع وب‌سایت‌ها:

وب‌سایت‌هایی كه داری بخش مدیریت می‌باشند، قابلیت افزودن مطالب جدید و ویرایش مطالب قبلی را مهیاء می‌سازند، به این گونه وب‌سایت‌ها، سایت‌های دارای كنترل پنل یا سایت‌های داینامیک می‌گویند. یک سایت با هر قابلیتی كه داشته باشد بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد و محتوای یک سایت بین ۲ تا ۴۰۰ برابر نرم‌افزار وب سایت ارزش دارد.

بیش‌ترین هزینه وب‌سایت، نگه‌داری و افزودن محتوا و بروز رسانی آن می‌باشد و همچنین با تمامی تلاش برنامه‌نویسان جهت ساده‌سازی بخش‌های مدیریتی سایت‌های داینامیک ولی باز هم دانستن تكنیک‌ها و دانش فنی برنامه‌نویسی و گرافیک، به داشتن وب‌سایتی استاندارد و زیبا بسیار كمک می‌كند. جهت رضایت مشتریان و دسترسی به خواسته‌های آنها برخی شركت‌ها وظیفه نگه‌داری وب‌‌سایت را برعهده می‌گیرند.

 

رابطه نگهداری و بهینه سازی (سئو) سایت:
فرآیند نگه‌داری و پشتیبانی و بروز رسانی سایت با فرایند بهینه‌سازی سایت بسیار هم‌پوشانی داشته و می‌توان این دو بخش را با یک‌دیگر تركیب نمود. بهینه‌سازی سایت یا سئو در واقع آماده‌سازی وب‌سایت جهت محبوب شدن در موتورهای جستجو می‌باشد. محبوبیت در موتور جستجو به این معناست كه محتویات وب سایت از طریق جستجو در موتورهای جستجو قابل دسترسی بوده و در نتایج اولیه جستجو نمایش داده می‌شوند. بدین ترتیب تعداد بازدیدهای وب سایت افزایش یافته و به دلیل افزایش حجم بازدیدها مسلماً میزان فروش و عرضه خدمات و محصولات آن سایت نیز افزایش می‌یابد. هزینه بهینه‌سازی وب‌سایت با توجه به میزان درخواست مشتری و نوع وب‌سایت متفاوت بوده و معمولاً در صورت درخواست بهینه‌سازی و بروز رسانی وب‌سایت ، هزینه بسیار مطلوب‌تر و از نظر كارفرما قابل توجیه می‌باشد.

 

انواع نگه‌داری و بروز رسانی وب‌سایت:
نگه‌داری و بروز رسانی و پشتیبانی هر سایت بنا به نوع آن سایت، میزان محتوای مورد نیاز، آیتم‌ها و ماژول‌های موجود در آن و حساسیت زمانی مورد نیاز كارفرما متفاوت با یک‌دیگر هستند و در برآورد هزینه نگه‌داری سایت دخیل هستند. به عنوان مثال سایت‌های خبری با افزودن تعداد خبر بالا جهت اجرای عملیات ویراستاری و محتوا سازی با سایت‌های تجاری و صنعتی متفاوت هستند. بنا به نوع وب‌سایت، خدمات نگه‌داری و بروز رسانی وب‌سایت بر اساس استراتژی مورد درخواست كارفرما تغییر كرده و معمولاً سایت‌های تجاری كوچک هزینه نگه‌داری و پشتیبانی كمتری به نسبت فروشگاه‌ها و سایت‌های سازمانی خواهند داشت. در بیشتر موارد بروز رسانی وب‌سایت تنها افزودن محتوای مورد نظر كارفرما نیست و در كنار محتوا سازی، گرافیک‌های متناسب و آیتم‌های صوتی و تصویری و المان‌های بصری نیز در مراحل كار قرار گرفته و در نتیجه وب‌سایت نگه‌داری شده بهینه‌تر و استانداردتر خواهد شد.

 

به هر حال اگر برای سایت خود پشتیبان می‌خواهید ایرسا پردازان، وب‌سایت شما را به صورت ایمن، منظم و هدف‌مند پشتیبانی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید پکیج‌های ما را خریداری نموده و یا قبل از آن از طریق ایمیل و یا شماره‌های موجود تماس گرفته و یا فرم درخواست پشتیبانی را پر کرده و ارسال نمایید.