درباره ایرسا پردازان
شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان با شماره ثبت ۴۴۱۷۷ فعال در زمینه خدمات کامپیوتری، اینترنتی، طراحی سایت و گرافیک، دوربین‌های مدار بسته، انجام خدمات نرافزاری، فروش و ارائه خدمات سخت‌افزاری، تعمیر و نگه‌داری و ... می‌باشد که در سال ۱۳۹۳ رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.
9786
مشتری راضی
 

درخواست کار آموزی

به صفحه درخواست کار آموزی در شرکت ایرسا پردازان خوش آمدید.

 

این صفحه به منظور اعطای فرصت به فارغ التحصیلان جدید و کار جویان بدون سابقه کار راه‌اندازی شده است. همان طور که از عنوان پیداست کار آموزی ففط جهت کسب تجربه است و هیچ حقوق و مزایایی به کار آموز تعلق نمی‌گیرد.

 

هدف از اجرای کارآموزی در موارد زیر خلاصه می‌گردد:

۱٫ آشنایی با رشته تحصیلی و یا کار مورد علاقه
۲٫ آموزش عملی و تطبیق تئوری و عمل
۳٫ پی بردن به فضای واقعی کار و آشنایی با مسائل و معضلات و در نتیجه ذهنیت یافتن صحیح در رابطه با رشته تحصیلی و مورد علاقه و کار آینده

با توجه به اهداف فوق الذکر و نقش کارآموزی در ساختن و جهت‌دهی به شخصیت علمی و فنی اهمیت این دوره کوتاه مدت و بهای زیادی که کار آموز باید برای آن قائل باشد مشخص می‌گردد.
بنابراین کار آموز باید برای رسیدن به اهداف همه تلاش خود را برای یادگیری بسیج نموده و از همه فرصت‌ها و عوامل موجود در محل کارآموزی نهایت استفاده را بنماید و اگر در این راه با نارسایی و ناملایماتی از طرف واحد مربوطه روبرو شد، آن مشکلات را با سعه صدر تحمل و در رفع آنها تا حد امکان تلاش نموده و دچار یأس و سرخوردگی نگردد.

مدت کار آموزی حد اقل ۱۴ روز و حداکثر ۳۰ روز می‌باشد. در صورتی که کار آموز تمایل دارد کم‌تر و یا بیش‌تر فعالیت داشته باشد می‌تواند درخواست خود را به اطلاع واحد مربوطه برساند.

دوره کار آموزی برای عموم میسر است.

 

کار آموزی در زمینه‌های زیر به صورت کاملاً عملی پذیرفته می‌شود:

  • طراحی وب‌سایت (فقط وردپرس، ویبولتین، اُپن کارت، جوملا)
  • آموزش فروش اینترنت و یادگیری مباحث مربوط به این کار
  • آموزش پشتیبانی اینترنت شامل تنظیمات انواع مودم و رفع مشکلات اینترنت
  • آموزش نصب و راه‌اندازی اینترنت ADSL و Wireless
  • آموزش خدمات کامپیوتری شامل، پارتیشن‌بندی هارد، تعویض ویندوز، نصب انواع نرم‌افزار و رفع اشکالات احتمالی ویندوز
  • آموزش شبکه کردن، اشتراک گذاری پرینتر و فایل‌ها